Glasbena šola Sežana
GLASBENA ŠOLA SEŽANA
Kosovelova 4b, 6210 SEŽANA
t: 05 7301 220, f: 05 7342 587

Obvestila

Finish Line Coupon Code 2014
MAJ
21
21.5.2020 | GŠ Sežana
REZULTATI 49. TEKMOVANJA MLADIH GLASBENIKOV RS
Glasbena šola Sežana
 
ČESTITAMO UČENCEM, UČITELJEM in KOREPETITORKAM
za prejete dosežke na 49. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV RS 4. – 18. marca 2020
 
 
VALENTINA DUJC trobenta 1 A kategorija
96,33 točk ZLATO PRIZNANJE IN 1. NAGRADA
Učitelji: Peter Pačnik
Korepetitorka: Jana Zupančič
 
GAŠPER FURLAN trobenta 1B kategorija
96,67 točk ZLATO PRIZNANJE IN 3. NAGRADA
Učitelji: Erik Žerjal
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
 
ROK ZADNIK trobenta 1 B kategorija
85 točk BRONASTO PRIZNANJE
Učitelji: Matjaž Meden
Korepetitorka: Tamara Ražem Locatelli
 
JAKOB MULIČ tuba 1 A kategorija
92,67 točk SREBRNO PRIZNANJE in
POSEBNO PRIZNANJE ZA NAJBOLJ OBETAVNEGA TEKMOVALCA V NAJNIŽJI KATEGORIJI
Učitelji: Erik Žerjal
Korepetitorka: Ingrid Tavčar
 
ALJAŽ SKOK eufonij 1 A kategorija
91,33 točk SREBRNO PRIZNANJE
Učitelji: Erik Žerjal Korepetitorka: Ingrid Tavčar
 
MAJ CERGOL tolkala 1 A kategorija
94,33 točk SREBRNO PRIZNANJE
 
JAKA ČEHOVIN tolkala 1 A kategorija
92,67 točk SREBRNO PRIZNANJE
 
GABRIEL SIMČIČ tolkala 1 A kategorija
92,67 točk SREBRNO PRIZNANJE
 
TINE LESTAN tolkala 1 C kategorija
97 točk ZLATO PRIZNANJE
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitorka: Ingrid Tavčar
 
METKA MATETA harmonika 1 B kategorija
95,67 točk ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Mikela Uršič
 
LUKA BRCAR harmonika 1 A kategorija
95,33 točk ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 
TILEN ŠTOKA harmonika 1 A kategorija
93 točk SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Sabina Dmitrović Trifković
 
 
DUO M (Maks Mesar, Mihaela Martinčič) Klavirski duo 1 A kategorija
86 točk BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljici: Alenka Podgornik Miklavec in Tamara Ražem Locatelli
 
DUO GIADA TISA (Giada Gregoric, Tisa Savič) Klavirski duo 1 B kategorija
86,67 točk BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 
 
Zaradi pandemije je bilo tekmovanje prekinjeno in se bo nadaljevalo v disciplini rog konec junija, kjer nas bosta v Slovenski Bistrici zastopala Maj Škapin in Jakob Skerbiš.
 
Nazaj na prejšnjo stran